Інформація для хазяїв

Ветеринарна лабораторія ТОВ «Бальд» – це перша в Україні приватна лабораторія в клініці дрібних малих домашніх тварин. Колектив лабораторії складається з висококваліфікованих спеціалістів у галузі біології, ветеринарії та медицини. Ми зібрали навколо себе талановиту молодь: випускників з дипломами з відзнакою, аспірантів та кандидатів наук.

Той, хто вміє думати й займається наукою, ніколи не підведе під час виконання складного аналізу. У лабораторії «Бальд» проводяться всі можливі аналізи для тварин, необхідні для того, щоб поставити точний діагноз, освоєні найрізноманітніші методики проведення аналізів, зокрема молекулярно-генетичні дослідження методом ПЛР (інфекції, стать птахів, ГМО), імуноферментний аналіз та його різновиди (імуноблотинг, імунофлуоресцентний, імунохімічний та ін.).

Ми першими заявили, що домашні тварини повинні діагностуватися так само, як і люди, тобто всіма найсучаснішими методами досліджень. Ми зруйнували догму про необхідність біохімічних досліджень крові як основних та єдино необхідних для визначення правильного діагнозу тварини. Для проведення адекватних та дійсно важливих для діагностування аналізів ми маємо повний спектр діагностичного обладнання та тест-систем, які раніше не використовувалися в державному ветеринарному секторі.

Першими в Україні ми акцентували проблему зооантропонозів – хвороб, що передаються від домашньої тварини до її хазяїна (хламідіоз, токсоплазмоз, лямбліоз, сальмонельоз, бруцельоз, лептоспіроз) – й перетворили їх дослідження на масові, доступні й обов'язкові. Першими ми ввели моду на дослідження тварин перед в’язкою для запобігання передачі особливо небезпечних інфекцій та зараження потомства. Першими в Україні ми почали досліджувати трансмісивні захворювання, довівши, що Україна – ендемічний район Європи за ерліхіозом, бореліозом, анаплазмозом й частково – лейшманіозом. Першими ми запропонували комплексні дослідження й алгоритми діагностики для реального встановлення причини хвороби, а не лікування «симптомів».

Дорогі власники тварин! Приводячи домашнього улюбленця, пам’ятайте, що він може принести в дім як радість, так і проблеми. Перевірте котика, собачку чи пташку на основні зооантропонозні хвороби, що передаються до людини. Котів слід перевірити на токсоплазмоз та кишкові інфекції, собак – на лептоспіроз, бруцельоз, кишкові інфекції, птахів – на орнітоз, сальмонельоз, а гризунів – на кишкові інфекції та туляремію. Досвідчений ветеринарний лікар порекомендує вам спектр досліджень «Хочу чисту тварину».

 

Лабораторія «Бальд» з радістю надасть певний спектр послуг тим, хто бажає мати здорового домашнього улюбленця.

 
Войти
Задати питання
русукрeng
Вы не заполнили обязательные поля! Текст содержит более 1000 знаков
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Вы некорректно указали почтовый адрес!
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Текст содержит более 1000 знаков
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Вы некорректно указали почтовый адрес!
Вы не заполнили обязательные поля!