Ветеринарна лабораторія «Бальд»

"Bene diagnoscitur - bene curatur"

«Правильно лікує той, хто знає, що лікує»

 

Приватна ветеринарна лабораторія "Бальд"

 

Перша приватна ветеринарна лабораторія фірми ТОВ «Бальд» (м. Київ, Україна) створена в березні 2004 року з метою запровадження прогресивної лабораторної діагностики до ветеринарії домашніх, диких та сільськогосподарських тварин як логічного продовження процесів технічного прогресу у світі в галузі медицини та ветеринарії.

Бути першим завжди складно. На першому етапі діяльності ми зібрали та проаналізували величезну статистичну вибірку досліджень за симптомами та анамнезом, поставили завдання знайти причини виражених симптомів та змін гомеостазу тварини. Цей аналіз показав, що попередній багаторічний досвід діагностики тварини лише за загальним та біохімічним аналізом крові, як правило, не є діагностичним. Наслідком багатого досвіду роботи лабораторії є вироблені принципово нові підходи та алгоритми для встановлення істинного аналізу тварини:

 • Лікування тварини повинно базуватися на встановленні причини, а не наслідків захворювання. Деякі аналізи, прийняті як основні, відсуваються на другий план та виявляються уточнювальними, а не головними (біохімічний аналіз крові, бактеріологічні дослідження, загальноклінічний аналіз крові).
 • Для встановлення причини захворювання ветлікарю важливо зібрати повний віддалений анамнез та теоретично передбачити ряд діагнозів, що ґрунтуються на можливій причині.
 • Діагноз встановлює лише ветлікар! Лабораторні дослідження підтверджують чи заперечують діагноз лікаря! Той самий параметр можна інтерпретувати по-різному на різних стадіях захворювання.
 • Для виявлення причини хвороби ветлікар повинен мати широку ерудицію та володіти знаннями з основних та суміжних з ветеринарією дисциплін.
 • Ветлікар повинен вивчити систему лабораторних досліджень та володіти принципами всіх доступних методик.
 • Ветлікар повинен уміти призначати лабораторні аналізи на ґрунті індивідуального стану тварини, а не використовувати загальні типові схеми для всіх.
 • Важливо проводити повний спектр аналізів, які відповідають симптомам захворювання. Інакше тварина  буде недостатньо обстежена, діагноз буде неточним, а лікування – неефективним.
 • Економічно вигідно і для хазяїна, і для ветлікаря провести максимально повний спектр досліджень для встановлення причини захворювання. Той самий симптом може бути викликаний різними причинами. Економія часу, мінімізація стресу для тварини, економія витрат та швидкість встановлення діагнозу рятують життя вихованця та підтверджує професіоналізм, покращує імідж ветлікаря.

Концепція діяльності фірми ґрунтується на трьох китах:

 1. Надання ветеринарному лікареві найточнішого алгоритму для встановлення діагнозу захворювання, що виходить зі світового досвіду.
 2. Застосування у власній лабораторній практиці найпрогресивніших методів діагностики у ветеринарії та надання широкого комплексу досліджень за доступними цінами.
 3. Просвітницька діяльність населення у сфері профілактики та перешкоджання розповсюдження зооантропонозних і трансмісивних захворювань.

 

Гасло ветеринарної лабораторії "Бальд":

"Bene diagnoscitur - bene curatur"

«Правильно лікує той, хто знає, що лікує»

 
Войти
Задати питання
русукрeng
Вы не заполнили обязательные поля! Текст содержит более 1000 знаков
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Вы некорректно указали почтовый адрес!
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Текст содержит более 1000 знаков
Вы не заполнили обязательные поля!
Вы не заполнили обязательные поля! Вы некорректно указали почтовый адрес!
Вы не заполнили обязательные поля!